ДВУЕТАЖНО ЛЕГЛО ОТ МАСИВНА ДЪРВЕСИНА GENOMAX ЗА МАТРАЦИ 82Х190 СМ.
Code: 431625


The offer is valid from 11.05.2026 until 18.05.2026
In stock
Short Description
- MATERIAL : БОР
- LENGTH : 1970.00 мм
- WIDTH : 980.00 мм
- HEIGHT : 1700.00 мм
Shipping:
See credit plans
from8.88 €
/
17.37лв.
Interest, fees and APR

10х23.51€
/
10х45.98лв.
Price: 293.90 €235.12 € / 459.85 лв.
Save: 20 %
| Brand | GENOMAX |
| MODEL | ЗА МАТРАЦИ 82Х190 СМ. |
| MATERIAL | БОР |
| COLOUR | НАТУРАЛЕН |
| LENGTH | 1970.00 мм |
| WIDTH | 980.00 мм |
| HEIGHT | 1700.00 мм |
| ADDITIONAL INFORMATION | ЗА МАТРАЦИ 82Х190 СМ. |
| EAN | 3800940053657 |
No documents were found for this product

English 










