LED ПАНЕЛ ВЪНШЕН 30W 6400K IP65 HOROZ SCARLETT
Code: 220882
In stock
Short Description
- MODEL : SCARLETT
- MAXPOWER-W : 30.0 W
- EXTENT OF MOISTURE PROTECTION : 65 IP
- POWER OF ILLUMINATION : 2700 LM
- COLOR TEMPERATURE : 6400 К
Shipping:
| Brand | HOROZ |
| MODEL | SCARLETT |
| MAXPOWER-W | 30.0 W |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION | 65 IP |
| POWER OF ILLUMINATION | 2700 LM |
| WIDTH | 30.00 см |
| HEIGHT | 5.50 см |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| COLOR TEMPERATURE | 6400 К |
| ADDITIONAL INFORMATION | НЕ СЕ ДИМИРА,ВЪНШЕН МОНТАЖ |
| EAN | 8683684229497 |
No documents were found for this product

English 












