LED ПАНЕЛ РАМКА 60X60CM 48W 4800LM 6000K OPTONICA
Code: 243262
In stock
Short Description
- MAXPOWER-W : 48.0 W
- EXTENT OF MOISTURE PROTECTION : 20 IP
- POWER OF ILLUMINATION : 4800 LM
- COLOR TEMPERATURE : 6000 К
Shipping:
| Brand | OPTONICA |
| MAXPOWER-W | 48.0 W |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION | 20 IP |
| POWER OF ILLUMINATION | 4800 LM |
| LENGTH | 60.00 см |
| WIDTH | 60.00 см |
| COLOUR | БЯЛ |
| COLOR TEMPERATURE | 6000 К |
| EAN | 3800156627482 |

English 
















