LED ПАНЕЛ KВАДРАТ 12W SMD 6000K 15X15CM VITO LENA
Code: 476912
In stock
Short Description
- MODEL : LENA
- TYPE : ЗА ВГРАЖДАНЕ
- MAXPOWER-W : 12.0 W
- EXTENT OF MOISTURE PROTECTION : 20 IP
- POWER OF ILLUMINATION : 1200 LM
- COLOR TEMPERATURE : 6000 К
Shipping:
| Brand | VITO |
| MODEL | LENA |
| TYPE | ЗА ВГРАЖДАНЕ |
| MAXPOWER-W | 12.0 W |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION | 20 IP |
| POWER OF ILLUMINATION | 1200 LM |
| MATERIAL | АЛУМИНИЙ/ПЛАСТМАСА |
| LENGTH | 16.80 см |
| WIDTH | 16.80 см |
| HEIGHT | 2.00 см |
| COLOUR | БЯЛ |
| COLOR TEMPERATURE | 6000 К |
| SIZE | 15X15CM |
| EAN | 8697451408848 |
No documents were found for this product

English 

















