LED ПАНЕЛ КРЪГ 24W SMD 4200K Ф300MM HOROZ SLIM-24
Code: 486388
In stock
Short Description
- MODEL : SLIM-24
- TYPE : ЗА ВГРАЖДАНЕ
- MAXPOWER-W : 24.0 W
- EXTENT OF MOISTURE PROTECTION : 20 IP
- POWER OF ILLUMINATION : 1632 LM
- COLOR TEMPERATURE : 4200 К
Shipping:
| Brand | HOROZ |
| MODEL | SLIM-24 |
| TYPE | ЗА ВГРАЖДАНЕ |
| MAXPOWER-W | 24.0 W |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION | 20 IP |
| POWER OF ILLUMINATION | 1632 LM |
| HEIGHT | 2.50 см |
| COLOUR | БЯЛ |
| WEIGHT | 0.840 kg |
| COLOR TEMPERATURE | 4200 К |
| SIZE | Ф300MM |
| EAN | 8680985532561 |
No documents were found for this product

English 

















