LED ПАНЕЛ 12W 4200K IP44 ЧЕРЕН СТЪКЛО ULTRALUX
Code: 230899
In stock
Short Description
- TYPE : ЗА ВГРАЖДАНЕ
- MAXPOWER-W : 12.0 W
- EXTENT OF MOISTURE PROTECTION : 44 IP
- POWER OF ILLUMINATION : 920 LM
- COLOR TEMPERATURE : 4200 К
Shipping:
| Brand | ULTRALUX |
| TYPE | ЗА ВГРАЖДАНЕ |
| MAXPOWER-W | 12.0 W |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION | 44 IP |
| POWER OF ILLUMINATION | 920 LM |
| WIDTH | 16.00 см |
| HEIGHT | 5.00 см |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| COLOR TEMPERATURE | 4200 К |
| ADDITIONAL INFORMATION | ЗА ОТВОР Ф12СМ |
| EAN | 3800237381524 |
No documents were found for this product

English 


















