ЛАМПИОН ACTION Е27+E14 H178CM RABALUX ACTION
Code: 142712



The offer is valid from 11.05.2026 until 18.05.2026
In stock
Short Description
- MODEL : ACTION
- SOCKET : E27+E14
- EXTENT OF MOISTURE PROTECTION : 20 IP
- COLOUR : СРЕБРО
Shipping:
Price: 38.85 €23.31 € / 45.59 лв.
Save: 40 %
| Brand | RABALUX |
| MODEL | ACTION |
| SOCKET | E27+E14 |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION | 20 IP |
| MATERIAL | МЕТАЛ/ПЛАСТМАСА |
| WIDTH | 24.20 см |
| HEIGHT | 178.00 см |
| COLOUR | СРЕБРО |
| WEIGHT | 3.150 kg |
| ADDITIONAL INFORMATION | E27 1X MAX 100W+E14 1X MAX 25W |
| EAN | 5998250340289 |
No documents were found for this product

English 











