PVC ЛАМПЕРИЯ VILO ДЪБ
Code: 118478




The offer is valid from 11.05.2026 until 18.05.2026
In stock
Short Description
- MATERIAL : PVC
- DECOR : ДЪБ
- LENGTH : 2650.00 мм
- WIDTH : 250.00 мм
- THICKNESS : 8.00 мм
Shipping:
Price M2:
8.99 €7.19 € 14.06 лв. Price for ПАКЕТ (1 ПАКЕТ - 2.65 M2):
23.82 €19.05 € 37.26 лв. Save: 20 %
| Brand | VILO |
| MODEL | ДЪБ |
| MATERIAL | PVC |
| WATERPROOF | Yes |
| DECOR | ДЪБ |
| LENGTH | 2650.00 мм |
| WIDTH | 250.00 мм |
| THICKNESS | 8.00 мм |
| ADDITIONAL INFORMATION | ПРОИЗВЕДЕНО В ПОЛША |
| PRIMARY UNIT NAME | ПАКЕТ |
| SECOND UNIT NAME | M2 |
| EAN | 5905952252376 |
No documents were found for this product

English 












