Ако търсите решение за своята баня, то ПВЦ ламперията е точния избор!
Огромно разнообразие от цветове, лесен и бърз монтаж, 100% водоустойчив материал, лесно почистване и вграждане на така актуалните лунички и не на последно място - на приемливи цени. Материалът не кондензира, не образува и не задържа мухъл.
Ако заложите на ламелен таван БЯЛ ЛАК, той ще отразява допълнително светлината от вграденото осветление и ще създава илюзия за по-голям обем. Цветните ламели вече имат избор и от реалистични 3D дизайни, които имитират камък, дърво, мрамор, лен и др. Създайте своята ефектна баня бюджетно и само за ден!
PVC ЛАМПЕРИЯ NOLINA БЯЛ МАТ
Code: 482594
In stock
Short Description
- MATERIAL : PVC
- DECOR : БЯЛ МАТ
- LENGTH : 3000.00 мм
- WIDTH : 200.00 мм
- THICKNESS : 8.00 мм
Shipping:
Price М2:
7.41 € 14.49 лв. Price for ПАКЕТ (1 ПАКЕТ- 3 М2):
22.23 € 43.48 лв. | Brand | NOLINA |
| MODEL | БЯЛ МАТ |
| MATERIAL | PVC |
| WATERPROOF | Yes |
| DECOR | БЯЛ МАТ |
| LENGTH | 3000.00 мм |
| WIDTH | 200.00 мм |
| THICKNESS | 8.00 мм |
| ADDITIONAL INFORMATION | ПРОИЗВЕДЕНО В ТУРЦИЯ |
| PRIMARY UNIT NAME | ПАКЕТ |
| SECOND UNIT NAME | М2 |
| EAN | 2060020300007 |
No documents were found for this product

English 



















