СТОМАНЕН ЛИСТ ПЕРФОРИРАН 500 X 250 MM ALFER ALUMINIUM
Code: 456487
In stock
Short Description
- THICKNESS : 2.20 мм
- WIDTH : 250.00 мм
- LENGTH : 500.00 мм
- MATERIAL : СТОМАНА
Shipping:
| Brand | ALFER ALUMINIUM |
| THICKNESS | 2.20 мм |
| WIDTH | 250.00 мм |
| LENGTH | 500.00 мм |
| MATERIAL | СТОМАНА |
| COVERING | No |
| ADDITIONAL INFORMATION | ПЕРФОРИРАН - 10 Х 5.8 ММ |
| EAN | 4001116376542 |
No documents were found for this product

English 












