СТОМАНЕН ЛИСТ ПЕРФОРИРАН 1000 X 300 MM ALFER ALUMINIUM
Code: 456481
In stock
Short Description
- THICKNESS : 2.20 мм
- WIDTH : 300.00 мм
- LENGTH : 1000.00 мм
- MATERIAL : СТОМАНА
Shipping:
| Brand | ALFER ALUMINIUM |
| THICKNESS | 2.20 мм |
| WIDTH | 300.00 мм |
| LENGTH | 1000.00 мм |
| MATERIAL | СТОМАНА |
| COVERING | No |
| ADDITIONAL INFORMATION | ПЕРФОРИРАН - 10 Х 5.8 ММ |
| EAN | 4001116376528 |
No documents were found for this product

English 












