САМОЗАЛЕПВАЩА Г-ОБРАЗНА ПРЕХОДНА ЛАЙСТНА DOELLKEN 25 ММ. ШАМАНСКО 0.90 М.
Code: 128383
In stock
Short Description
- MATERIAL : АЛУМИНИЙ
- DECOR : ШАМПАНСКО
- WIDTH : 25.00 мм
Shipping:
| Brand | DOELLKEN |
| MODEL | 25 ММ. ШАМАНСКО 0.90 М. |
| MATERIAL | АЛУМИНИЙ |
| DECOR | ШАМПАНСКО |
| LENGTH | 900.00 мм |
| WIDTH | 25.00 мм |
| THICKNESS | 10.00 мм |
| EAN | 4004616389432 |
No documents were found for this product

English 














