LED ПЛАФОН 36W CCT 2700LM ЧЕРВЕН OPTONICA
Code: 245352
In stock
Shipping:
| Brand | OPTONICA |
| MAXPOWER-W | 36.0 W |
| COLOUR | ЧЕРВЕН |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION | 20 IP |
| POWER OF ILLUMINATION | 2700 LM |
| WIDTH | 51.50 см |
| HEIGHT | 8.00 см |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| EAN | 3801057128061 |
No documents were found for this product

English 











