LED ПЛАФОН 24W 4000K Ф40 БЯЛ BELIGHT
Code: 145233


The offer is valid from 20.04.2026 until 27.04.2026
In stock
Shipping:
Price: 25.56 €19.99 € / 39.10 лв.
Save: 21 %
| Brand | BELIGHT |
| MAXPOWER-W | 24.0 W |
| COLOR TEMPERATURE | 4000 К |
| COLOUR | БЯЛ |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION | 20 IP |
| MATERIAL | МЕТАЛ И ПЛАСТМАСА |
| POWER OF ILLUMINATION | 1800 LM |
| REMOTE CONTROL | No |
| SIZE | 39 CM |
| LENGTH | 39.00 см |
| HEIGHT | 7.00 см |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| EAN | 3800231891364 |
No documents were found for this product

English 
















