LED ПЛАФОН 18W 4500K D-IL SLIM
Code: 148590
In stock
Shipping:
| Brand | D-IL |
| MODEL | SLIM |
| MAXPOWER-W | 18.0 W |
| COLOR TEMPERATURE | 4500 К |
| COLOUR | БЯЛ |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION | 20 IP |
| MATERIAL | ПЛАСТМАСА |
| POWER OF ILLUMINATION | 1440 LM |
| REMOTE CONTROL | No |
| WIDTH | 33.00 см |
| HEIGHT | 6.70 см |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| EAN | 3800232862677 |
No documents were found for this product

English 











