LED ПЛАФОН 128W CCT БЯЛ/СИВ ДИСТАНЦИОННО УПРАВЛЕНИЕ OPTONICA
Code: 245355
In stock
Shipping:
| Brand | OPTONICA |
| MAXPOWER-W | 128.0 W |
| COLOUR | СИВ |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION | 20 IP |
| POWER OF ILLUMINATION | 9600 LM |
| REMOTE CONTROL | Yes |
| LENGTH | 48.00 см |
| WIDTH | 48.00 см |
| HEIGHT | 6.50 см |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| EAN | 3801057128269 |
No documents were found for this product

English 











