ЗАХРАНВАНЕ LED ЛЕНТА 120W 24V VIVALUX
Code: 148509
In stock
Short Description
- MAXPOWER-W : 120.0 W
- EXTENT OF MOISTURE PROTECTION : 20 IP
- LENGTH : 18.80 см
Shipping:
| Brand | VIVALUX |
| TYPE | АКСЕСОАР |
| MAXPOWER-W | 120.0 W |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION | 20 IP |
| MATERIAL | МЕТАЛ |
| LENGTH | 18.80 см |
| WIDTH | 4.60 см |
| HEIGHT | 3.50 см |
| ADDITIONAL INFORMATION | IN 240V OUT 24VDC, ТОК 5A |
| EAN | 3800234851365 |
No documents were found for this product

English 











