LED ТРАНСФОРМАТОР 60W 5A 12V, IP44 V-TAC
Code: 499438
In stock
Short Description
- MAXPOWER-W : 60.0 W
- EXTENT OF MOISTURE PROTECTION : 44 IP
- LENGTH : 11.90 см
- COLOUR : ЧЕРЕН
Shipping:
| Brand | V-TAC |
| TYPE | АКСЕСОАР |
| MAXPOWER-W | 60.0 W |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION | 44 IP |
| MATERIAL | ПЛАСТМАСА |
| LENGTH | 11.90 см |
| WIDTH | 5.20 см |
| HEIGHT | 3.20 см |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| EAN | 380015762805 |
No documents were found for this product

English 



















