LED ТРАНСФОРМАТОР 60W 5A 12V, IP20, SLIM V-TAC
Code: 499428
In stock
Short Description
- MAXPOWER-W : 60.0 W
- EXTENT OF MOISTURE PROTECTION : 20 IP
- LENGTH : 13.00 см
Shipping:
| Brand | V-TAC |
| TYPE | АКСЕСОАР |
| MAXPOWER-W | 60.0 W |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION | 20 IP |
| MATERIAL | МЕТАЛ |
| LENGTH | 13.00 см |
| WIDTH | 5.00 см |
| HEIGHT | 3.10 см |
| EAN | 380015762854 |
No documents were found for this product

English 











