LED ТРАНСФОРМАТОР 36W 12V 3A С ЩЕПСЕЛ VITO
Code: 144547
In stock
Short Description
- MAXPOWER-W : 36.0 W
- EXTENT OF MOISTURE PROTECTION : 20 IP
- LENGTH : 12.50 см
- COLOUR : ЧЕРЕН
Shipping:
| Brand | VITO |
| TYPE | АКСЕСОАР |
| MAXPOWER-W | 36.0 W |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION | 20 IP |
| MATERIAL | ПЛАСТМАСА |
| LENGTH | 12.50 см |
| WIDTH | 5.50 см |
| HEIGHT | 3.10 см |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| ADDITIONAL INFORMATION | 12V 3A С ЩЕПСЕЛ |
| EAN | 6972538045096 |
No documents were found for this product

English 















