LED ТРАНСФОРМАТОР 100W 12V, IP20, ДИМИРАНЕ V-TAC
Code: 499432
In stock
Short Description
- MAXPOWER-W : 100.0 W
- EXTENT OF MOISTURE PROTECTION : 20 IP
- LENGTH : 19.90 см
Shipping:
| Brand | V-TAC |
| TYPE | АКСЕСОАР |
| MAXPOWER-W | 100.0 W |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION | 20 IP |
| MATERIAL | МЕТАЛ |
| LENGTH | 19.90 см |
| WIDTH | 9.80 см |
| HEIGHT | 4.20 см |
| EAN | 3800157635523 |
No documents were found for this product

English 











