LED ЛЕНТА COB 55W 24V 3000K 5M VIVALUX
Code: 148505


The offer is valid from 15.04.2026 until 06.05.2026
In stock
Short Description
- MAXPOWER-W : 55.0 W
- EXTENT OF MOISTURE PROTECTION : 20 IP
- POWER OF ILLUMINATION : 5000 LM
- LENGTH : 500.00 см
- DIODS PER METER : 320
Shipping:
| Brand | VIVALUX |
| TYPE | LED ЛЕНТА |
| MAXPOWER-W | 55.0 W |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION | 20 IP |
| POWER OF ILLUMINATION | 5000 LM |
| LENGTH | 500.00 см |
| WIDTH | 0.80 см |
| ADDITIONAL INFORMATION | ДИМИРУЕМА, 24V |
| DIODS PER METER | 320 |
| EAN | 3800234851327 |
No documents were found for this product

English 














