АЛУМИНИЕВ ПРОФИЛ ЗА LED ЛЕНТА ЛЕНТА 2М 17.4X7MM ЧЕРЕН V-TAC
Code: 142931
In stock
Short Description
- LENGTH : 200.00 см
- COLOUR : ЧЕРЕН
Shipping:
| Brand | V-TAC |
| TYPE | ПРОФИЛ LED ЛЕНТА |
| MATERIAL | АЛУМИНИЙ |
| LENGTH | 200.00 см |
| WIDTH | 1.74 см |
| HEIGHT | 0.70 см |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| EAN | 3800157677196 |
No documents were found for this product

English 












