КУТИЯ ЗА ПАРИ ZK MONEY 5030 EURO BURG WACHTER
Code: 241768





The offer is valid from 11.05.2026 until 18.05.2026
In stock
Short Description
- OUTER WIDTH : 300.00 мм
- OUTER HEIGHT : 90.00 мм
- OUTER LENGTH : 240.00 мм
Shipping:
Price: 30.67 €23.00 € / 44.98 лв.
Save: 25 %
| Brand | BURG WACHTER |
| OUTER WIDTH | 300.00 мм |
| OUTER HEIGHT | 90.00 мм |
| OUTER LENGTH | 240.00 мм |
| MATERIAL | СТОМАНА |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| PRODUCT WEIGHT | 1.927 kg |
| ADDITIONAL INFORMATION | ЗА БАНКНОТИ И МОНЕТИ В EURO |
| EAN | 4003482400807 |
No documents were found for this product

English 













