БЛОК КУХНЯ IRIM KUSTIC 240 СМ.
Code: 493440








The offer is valid from 27.05.2026 until 17.06.2026
In stock
Short Description
- MATERIAL : ПДЧ
- LENGTH : 2400.00 мм
- WIDTH : 450.00 мм
- HEIGHT : 2180.00 мм
Shipping:
See credit plans
from10.58 €
/
20.69лв.
Interest, fees and APR

10х28.00€
/
10х54.76лв.
| Brand | IRIM |
| MODEL | KUSTIC 240 СМ. |
| MATERIAL | ПДЧ |
| COLOUR | ДЪБ КАФЕ/ДЪБ АМБЪР |
| LENGTH | 2400.00 мм |
| WIDTH | 450.00 мм |
| HEIGHT | 2180.00 мм |
| DEPTH TOP | 300.00 мм |
| DEPTH BOTTOM | 450.00 мм |
| ADDITIONAL INFORMATION | БЕЗ ПЛОТ В КОМПЛЕКТА |
| EAN | 3800940176738 |

English 




















