БЛОК КУХНЯ EKO TREND 200 СМ.
Code: 128367








The offer is valid from 06.05.2026 until 27.05.2026
In stock
Short Description
- MATERIAL : ПДЧ
- LENGTH : 2000.00 мм
- WIDTH : 600.00 мм
- HEIGHT : 2030.00 мм
Shipping:
See credit plans
from7.56 €
/
14.79лв.
Interest, fees and APR

10х20.00€
/
10х39.12лв.
| Brand | EKO |
| MODEL | TREND 200 СМ. |
| MATERIAL | ПДЧ |
| LENGTH | 2000.00 мм |
| WIDTH | 600.00 мм |
| HEIGHT | 2030.00 мм |
| DEPTH TOP | 310.00 мм |
| DEPTH BOTTOM | 470.00 мм |
| ADDITIONAL INFORMATION | БЕЗ ПЛОТ В КОМПЛЕКТА |

English 
















