КУХНЕНСКА МИВКА TEKA STONE 60S ЛЯВА 78X51 СЛ. КОСТ
Code: 220382
Short Description
- TYPE : ЕДНОКОРИТНА
- MATERIAL : ГРАНИТ
- LENGTH : 780.00 мм
- WIDTH : 510.00 мм
- DEPTH-MM : 200.00 мм
Shipping:
Per customer request
| Brand | TEKA |
| MODEL | STONE 60S ЛЯВА 78X51 СЛ. КОСТ |
| TYPE | ЕДНОКОРИТНА |
| MATERIAL | ГРАНИТ |
| LENGTH | 780.00 мм |
| WIDTH | 510.00 мм |
| DEPTH-MM | 200.00 мм |
| COLOUR | СЛОНОВА КОСТ |
| DRAINER | Yes |
| OVERFLOW | Yes |
| TAPHOLE | Yes |
No documents were found for this product

English 



















