КУХНЕНСКА МИВКА INTER CERAMIC 10050R ТЕМПИКО ДЯСНА 100Х50Х24
Code: 121790
In stock
Short Description
- TYPE : ЕДНОКОРИТНА
- MATERIAL : НЕРЪЖДАЕМА СТОМАНА
- LENGTH : 1000.00 мм
- WIDTH : 500.00 мм
- DEPTH-MM : 240.00 мм
Shipping:
See credit plans
from3.57 €
/
6.98лв.
| Brand | INTER CERAMIC |
| MODEL | 10050R ТЕМПИКО ДЯСНА 100Х50Х24 |
| TYPE | ЕДНОКОРИТНА |
| MATERIAL | НЕРЪЖДАЕМА СТОМАНА |
| LENGTH | 1000.00 мм |
| WIDTH | 500.00 мм |
| DEPTH-MM | 240.00 мм |
| COLOUR | ИНОКС |
| DRAINER | Yes |
| OVERFLOW | Yes |
| TAPHOLE | Yes |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| EAN | 6988354231933 |
No documents were found for this product
Frequently Bought Together
Total price:
142.90 € / 279.49 лв. 
English 



















