ДВУКОРИТНА КУХНЕНСКА МИВКА INTER CERAMIC IC 7822 78Х43Х22.5 СМ.
Code: 113419
In stock
Short Description
- TYPE : ДВУКОРИТНА
- MATERIAL : НЕРЪЖДАЕМА СТОМАНА
- COVER : САТЕН
- LENGTH : 780.00 мм
- WIDTH : 430.00 мм
- DEPTH-MM : 225.00 мм
Shipping:
See credit plans
from8.21 €
/
16.06лв.
Interest, fees and APR

10х21.72€
/
10х42.48лв.
| Brand | INTER CERAMIC |
| MODEL | IC 7822 78Х43Х22.5 СМ. |
| TYPE | ДВУКОРИТНА |
| MATERIAL | НЕРЪЖДАЕМА СТОМАНА |
| COVER | САТЕН |
| LENGTH | 780.00 мм |
| WIDTH | 430.00 мм |
| DEPTH-MM | 225.00 мм |
| DRAINER | No |
| OVERFLOW | Yes |
| TAPHOLE | Yes |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| EAN | 6988354231902 |
No documents were found for this product
Frequently Bought Together
Total price:
314.34 € / 614.80 лв. 
English 















