МОБИЛЕН ШКАФ ЗА ИНСТРУМЕНТИ EINHELL TC-TW 100
Code: 479093
In stock
Shipping:
See credit plans
from6.95 €
/
13.59лв.
Interest, fees and APR

10х18.40€
/
10х35.99лв.
| Brand | EINHELL |
| MODEL | TC-TW 100 |
| HEIGHT | 708.00 мм |
| WIDTH | 376.00 мм |
| LENGTH | 670.00 мм |
| PRODUCT WEIGHT | 18.700 kg |
| ADDITIONAL INFORMATION | 4 ЧЕКМЕДЖЕТА (7Х50Х30СМ) |
| EAN | 4006825614305 |
No documents were found for this product

English 

















