АКУМУЛАТОРНА КОСАЧКА РОБОТ SUNSEEKER V3 PLUS 20 V, 4.00 Ah, CUTTING WIDTH 18.00 см, 1000 m²
Code: 235375
In stock
Short Description
- VOLTAGE : 20 V
- CUTTING WIDTH : 18.00 см
- MIN CUTTING HEIGHT : 20 мм
- MAX CUTTING HEIGHT : 60 мм
Shipping:
See credit plans
from48.28 €
/
94.43лв.
Interest, fees and APR

10х127.80€
/
10х249.96лв.
| Brand | SUNSEEKER |
| MODEL | V3 PLUS |
| POWER SUPPLY TYPE | BATTERY |
| VOLTAGE | 20 V |
| BATTERY INCLUDED | BUILT-IN |
| BATTERY CAPACITY | 4.00 Ah |
| CUTTING WIDTH | 18.00 см |
| CUTTING HEIGHT ADJUSTMENT | CENTRAL |
| MIN CUTTING HEIGHT | 20 мм |
| MAX CUTTING HEIGHT | 60 мм |
| RECOMMENDED MOWING AREA | 1000 m² |
| WI-FI | Yes |
| MOBILE APP CONTROL | Yes |
| RAIN SENSOR | Yes |
| MAXIMUM SLOPE | 42 % |
| PRODUCT WEIGHT | 9.400 kg |
| SUITABLE FOR | DIY USE |
| WARRANTY | 36 MONTHS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 4069761000755 |
No documents were found for this product

English 





























