АКУМУЛАТОРНА КОСАЧКА РОБОТ SEGWAY X420E 21.6 V, 10.00 Ah, CUTTING WIDTH 43.00 см, 2000 m²
Code: 247559
Short Description
- VOLTAGE : 21.6 V
- CUTTING WIDTH : 43.00 см
- MIN CUTTING HEIGHT : 20 мм
- MAX CUTTING HEIGHT : 95 мм
Shipping:
Per customer request
| Brand | SEGWAY |
| MODEL | X420E |
| POWER SUPPLY TYPE | BATTERY |
| VOLTAGE | 21.6 V |
| BATTERY INCLUDED | BUILT-IN |
| CHARGER | Yes |
| BATTERY CAPACITY | 10.00 Ah |
| CUTTING WIDTH | 43.00 см |
| CUTTING HEIGHT ADJUSTMENT | CENTRAL |
| MIN CUTTING HEIGHT | 20 мм |
| MAX CUTTING HEIGHT | 95 мм |
| BLUETOOTH | Yes |
| WI-FI | Yes |
| MOBILE APP CONTROL | Yes |
| GPS ANTI-THEFT | Yes |
| MULCHING FUNCTION | Yes |
| RAIN SENSOR | Yes |
| MAXIMUM SLOPE | 84 % |
| PRODUCT WEIGHT | 28.800 kg |
| SUITABLE FOR | DIY USE |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| EAN | 8721264220929 |
No documents were found for this product

English 





















