АКУМУЛАТОРНА КОСАЧКА РОБОТ DREAME A1 Pro 5.00 Ah, CUTTING WIDTH 22.00 см, 2000 m²
Code: 246662











The offer is valid from 15.04.2026 until 06.05.2026
In stock
Short Description
- CUTTING WIDTH : 22.00 см
- MIN CUTTING HEIGHT : 30 мм
- MAX CUTTING HEIGHT : 70 мм
Shipping:
See credit plans
from33.24 €
/
65.01лв.
Interest, fees and APR

10х88.00€
/
10х172.11лв.
| Brand | DREAME |
| MODEL | A1 Pro |
| POWER SUPPLY TYPE | BATTERY |
| BATTERY INCLUDED | BUILT-IN |
| BATTERY CAPACITY | 5.00 Ah |
| CUTTING WIDTH | 22.00 см |
| CUTTING HEIGHT ADJUSTMENT | CENTRAL |
| MIN CUTTING HEIGHT | 30 мм |
| MAX CUTTING HEIGHT | 70 мм |
| RECOMMENDED MOWING AREA | 2000 m² |
| BLUETOOTH | Yes |
| MOBILE APP CONTROL | Yes |
| MAXIMUM SLOPE | 45 % |
| PRODUCT WEIGHT | 12.600 kg |
| SUITABLE FOR | DIY USE |
| WARRANTY | 36 MONTHS |
| EAN | 6977328064103 |
No documents were found for this product

English 






















