ДВУКАНАЛЕН PVC КОРНИЗ С ЧЕЛО 300 СМ.
Code: 145438
In stock
Short Description
- MATERIAL : PVC
- LENGTH : 3000.00 мм
Shipping:
| MODEL | 300 СМ. |
| TYPE OF CURTAINS | ШИНА |
| MATERIAL | PVC |
| COLOUR | БЯЛ |
| LENGTH | 3000.00 мм |
| WIDTH | 100.00 мм |
| HEIGHT | 100.00 мм |
| ADDITIONAL INFORMATION | БЕЗ АКСЕСОАРИ В КОМПЛЕКТА |
| EAN | 2000000005249 |
No documents were found for this product

English 












