ДВУКАНАЛЕН PVC КОРНИЗ GARDINIA 250 СМ.
Code: 428641
In stock
Short Description
- MATERIAL : PVC
- LENGTH : 2500.00 мм
Shipping:
| Brand | GARDINIA |
| MODEL | 250 СМ. |
| TYPE OF CURTAINS | ШИНА |
| MATERIAL | PVC |
| COLOUR | БЯЛ |
| LENGTH | 2500.00 мм |
| WIDTH | 77.50 мм |
| HEIGHT | 17.50 мм |
| EAN | 4003018083849 |
No documents were found for this product

English 






















