ДВУКАНАЛЕН АЛУМИНИЕВ КОРНИЗ GARDINIA САНСА 350 СМ. БЯЛ
Code: 117284
In stock
Short Description
- MATERIAL : МЕТАЛ
- LENGTH : 3500.00 мм
Shipping:
| Brand | GARDINIA |
| MODEL | САНСА 350 СМ. БЯЛ |
| TYPE OF CURTAINS | ШИНА |
| MATERIAL | МЕТАЛ |
| COLOUR | БЯЛ |
| LENGTH | 3500.00 мм |
| WIDTH | 58.00 мм |
| HEIGHT | 12.00 мм |
| EAN | 4003018357049 |
No documents were found for this product

English 

















