КОНЗОЛА 270X395 ММ ELEMENT SYSTEM SAMSON
Code: 457135
In stock
Shipping:
| Brand | ELEMENT SYSTEM |
| MODEL | SAMSON |
| HEIGHT | 270.00 мм |
| LENGTH | 395.00 мм |
| COLOUR | СРЕБРИСТ |
| PAYLOAD | 150.00 kg |
| ADDITIONAL INFORMATION | МАСИВНА |
| EAN | 4006676118489 |
No documents were found for this product

English 












