ROWENTA CO3035F1 HEATED AREA UP TO 25.00 m², ЧЕРЕН, 2400.0 W
Code: 695303
Unavailable online. Check the availability in stores.
See credit plans
from3.86 €
/
7.55лв.
Interest, fees and APR

10х10.22€
/
10х19.99лв.
| Brand | ROWENTA |
| MODEL | CO3035F1 |
| CONVECTOR TYPE | FREE-STANDING |
| MAXPOWER-W | 2400.0 W |
| WORK LEVELS | 2 |
| THERMOSTAT | Yes |
| WALL MOUNTING | No |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| ADDITIONAL EXTRAS | ADDITIONALEXTRAS |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE | 5.297 kg |
| MOISTURE RESISTANCE | IP 20 |
| WI-FI | No |
| DISPLAY | No |
| TIMER | No |
| WEEKLY PROGRAMMER | No |
| THERMOREGULATOR | Yes |
| PROTECTION FOR CHILDREN | No |
| AUTOMATIC FALL SHUTOFF | No |
| HEIGHT | 43.00 см |
| WIDTH | 67.50 см |
| LENGTH | 17.00 см |
| EAN | 3121040038451 |
No documents were found for this product

English 














