КОНВЕКТОР SANG CH-2001B HEATED AREA UP TO 16.00 m², БЯЛ, 2000.0 W
Code: 690334
Unavailable online. Check the availability in stores.
| Brand | SANG |
| MODEL | CH-2001B |
| CONVECTOR TYPE | FREE-STANDING |
| MAXPOWER-W | 2000.0 W |
| WORK LEVELS | 3 |
| THERMOSTAT | Yes |
| WALL MOUNTING | Yes |
| COLOUR | БЯЛ |
| ADDITIONAL EXTRAS | ADDITIONALEXTRAS |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE | 2.500 kg |
| MOISTURE RESISTANCE | No |
| WI-FI | No |
| DISPLAY | No |
| TIMER | No |
| WEEKLY PROGRAMMER | No |
| THERMOREGULATOR | Yes |
| PROTECTION FOR CHILDREN | No |
| AUTOMATIC FALL SHUTOFF | No |
| HEIGHT | 38.50 см |
| WIDTH | 53.50 см |
| LENGTH | 20.00 см |
| EAN | 3800139288785 |
No documents were found for this product

English 


















