КОНВЕКТОР AIRELEC BASIC PRO 1500W HEATED AREA UP TO 15.00 m², БЯЛ
Code: 498506
In stock
Shipping:
See credit plans
from5.33 €
/
10.42лв.
| Brand | AIRELEC |
| MODEL | BASIC PRO 1500W |
| CONVECTOR TYPE | WALL MOUNTED |
| MAXPOWER-W | 1500.0 W |
| WORK LEVELS | 1 |
| THERMOSTAT | Yes |
| ADDITIONAL EXTRAS | No |
| COLOUR | БЯЛ |
| WEIGHT WITH PACKAGE | 4.200 kg |
| WARRANTY | 84 MONTHS |
| HEATED AREA UP TO | 15.00 m² |
| WI-FI | No |
| DISPLAY | Yes |
| TIMER | Yes |
| WEEKLY PROGRAMMER | Yes |
| THERMOREGULATOR | Yes |
| OPEN WINDOW/DOOR FUNCTION | Yes |
| PROTECTION FOR CHILDREN | Yes |
| AUTOMATIC FALL SHUTOFF | No |
| HEIGHT | 44.00 см |
| WIDTH | 58.00 см |
| LENGTH | 10.40 см |
| EAN | 3335016938755 |
No documents were found for this product
Frequently Bought Together
Total price:
161.55 € / 315.96 лв. 
English 


















