ATLANTIC F620 2000W HEATED AREA UP TO 22.00 m², БЯЛ
Code: 803201
In stock
Short Description
- MAXPOWER-W : 2000.0 W
- THERMOSTAT
- COLOUR : БЯЛ
Shipping:
See credit plans
from5.99 €
/
11.72лв.
| Brand | ATLANTIC |
| MODEL | F620 2000W |
| TYPE OF WALLMOUNTED CONVECTOR | DIGITAL |
| CONVECTOR TYPE | WALL MOUNTED |
| MAXPOWER-W | 2000.0 W |
| THERMOSTAT | Yes |
| COLOUR | БЯЛ |
| WARRANTY | 84 MONTHS |
| HEATED AREA UP TO | 22.00 m² |
| MOISTURE RESISTANCE | IP 24 |
| WI-FI | No |
| THERMOREGULATOR | Yes |
| OPEN WINDOW/DOOR FUNCTION | Yes |
| HEIGHT | 45.10 см |
| WIDTH | 75.40 см |
| LENGTH | 0.98 см |
| MODEL | F620 2000W |
| TYPE OF WALLMOUNTED CONVECTOR | DIGITAL |
| CONVECTOR TYPE | WALL MOUNTED |
| MAXPOWER-W | 2000.0 W |
| THERMOSTAT | Yes |
| COLOUR | БЯЛ |
| WEIGHT WITH PACKAGE | 6.200 kg |
| WARRANTY | 84 MONTHS |
| HEATED AREA UP TO | 22.00 m² |
| MOISTURE RESISTANCE | IP 24 |
| WEEKLY PROGRAMMER | Yes |
| THERMOREGULATOR | Yes |
| OPEN WINDOW/DOOR FUNCTION | Yes |
| HEIGHT | 45.10 см |
| WIDTH | 75.40 см |
| LENGTH | 0.98 см |
| EAN | 3410531008494 |
No documents were found for this product

English 














