КОМПОСТЕР 540L PATROL
Code: 130958
In stock
Short Description
- MATERIAL : ПЛАСТМАСА
- CAPACITY LITERS : 540.00 L
Shipping:
See credit plans
from2.90 €
/
5.67лв.
| Brand | PATROL |
| MATERIAL | ПЛАСТМАСА |
| HEIGHT | 79.00 см |
| WIDTH | 24.00 см |
| LENGTH | 80.00 см |
| CAPACITY LITERS | 540.00 L |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| ADDITIONAL INFORMATION | МОЖЕ ДА СЕ ДОБАВИ МОДУЛ 130959 |
| EAN | 5901238247814 |
No documents were found for this product

English 















