СЕРИЕН КЛЮЧ ВЛАГОЗАЩИТЕН IP55 СИВ MAKEL ALOE VERA
Code: 464456


The offer is valid from 11.05.2026 until 18.05.2026
In stock
Short Description
- TYPE : ОТКРИТ МОНТАЖ
- EXTENT OF MOISTURE PROTECTION : 55 IP
- MATERIAL BASED : PP
- SERIES : ALOE VERA
Shipping:
Price: 4.34 €3.25 € / 6.36 лв.
Save: 25 %
| Brand | MAKEL |
| MODEL | ALOE VERA |
| KIND | СЕРИЕН КЛЮЧ СХ.5 |
| TYPE | ОТКРИТ МОНТАЖ |
| RATED CURRENT | 10.00 A |
| RATED VOLTAGE | 250.00 V |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION | 55 IP |
| MATERIAL BASED | PP |
| SERIES | ALOE VERA |
| CONNECTION TYPE | SCREW |
| COLOUR | СИВ |
| WEIGHT | 0.104 kg |
| EAN | 8694407145994 |
No documents were found for this product

English 










