БУТОН КЛЮЧ МЕХАНИЗЪМ БЯЛ LEGRAND
Code: 487959
In stock
Short Description
- TYPE : СКРИТ МОНТАЖ
- EXTENT OF MOISTURE PROTECTION : 20 IP
- MATERIAL BASED : ПОЛИПРОПИЛЕН
- SERIES : NILOE
Shipping:
| Brand | LEGRAND |
| KIND | БУТОН |
| TYPE | СКРИТ МОНТАЖ |
| RATED CURRENT | 6.00 A |
| RATED VOLTAGE | 230.00 V |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION | 20 IP |
| MATERIAL BASED | ПОЛИПРОПИЛЕН |
| SERIES | NILOE |
| CONNECTION TYPE | SCREWLESS |
| COLOUR | БЯЛ |
| WEIGHT | 0.050 kg |
| EAN | 3414970682406 |
No documents were found for this product

English 












