ИНВЕРТОРЕН КЛИМАТИК CANDY CY-12BRIN-N/CY-12BROUT-N
Code: 653810
In stock
INSTALLATION INCLUDED
Short Description
- CAPACITYCOOLING(NOMINAL) : 3.200 KW
- CAPACITYHEATING(NOMINAL) : 3.600 KW
- TEMPERATURE RANGE COOLING : -15/50 °C
- EFFICIENT IN HEATING MODE UPTO : -15 °C
Shipping:
See credit plans
from21.12 €
/
41.31лв.
Interest, fees and APR

10х55.90€
/
10х109.33лв.
| Brand | CANDY |
| MODEL | CY-12BRIN-N/CY-12BROUT-N |
| CAPACITY COOLING (BTU/h) | 12000 BTU/h |
| CAPACITYCOOLING(NOMINAL) | 3.200 KW |
| CAPACITYHEATING(NOMINAL) | 3.600 KW |
| SEASONAL COEFFICIENT SEER | 6.1 |
| SEASONAL COEFFICIENT SCOP | 4 |
| POWERCONSUMPTIONCOOLING | 1.280 KW |
| POWERCONSHEATING | 1.050 KW |
| ENERGY CLASS COOLING | A++ |
| ENERGY CLASS HEATING | A+ |
| EFFICIENT IN HEATING MODE UPTO | -15 °C |
| BACTERIA KILLING FILTER | Yes |
| AUTO RESTART | Yes |
| NOISE LEV.INSIDE UNIT MIN/MAX | 20/59 dB |
| NOISE LEV.OUTSIDE UNIT | 65 dB |
| AIR CIRCULATION (M3/H) | 550 М3/Ч |
| WEIGHT INSIDE UNIT | 6.7 KG |
| WEIGHT OUTSIDE UNIT | 22 KG |
| REFRIGERANT TYPE | R32 |
| DIMENSIONS W/H/D(INDOOR UNIT) | 705/193/265 ММ |
| DIMENSIONS W/H/D(OUTDOOR UNIT) | 700/544/245 ММ |
| WEIGHT WITH PACKAGE | 32.700 kg |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| MODEL | CY-12BRIN-N/CY-12BROUT-N |
| CAPACITY COOLING (BTU/h) | 12000 BTU/h |
| CAPACITYCOOLING(NOMINAL) | 3.200 KW |
| CAPACITYHEATING(NOMINAL) | 3.600 KW |
| SEASONAL COEFFICIENT SEER | 6.1 |
| SEASONAL COEFFICIENT SCOP | 4 |
| POWERCONSUMPTIONCOOLING | 1.280 KW |
| POWERCONSHEATING | 1.050 KW |
| ENERGY CLASS COOLING | A++ |
| ENERGY CLASS HEATING | A+ |
| EFFICIENT IN HEATING MODE UPTO | -15 °C |
| BACTERIA KILLING FILTER | Yes |
| AUTO RESTART | Yes |
| NOISE LEV.INSIDE UNIT MIN/MAX | 20/59 dB |
| NOISE LEV.OUTSIDE UNIT | 65 dB |
| AIR CIRCULATION (M3/H) | 550 М3/Ч |
| WEIGHT INSIDE UNIT | 6.7 KG |
| WEIGHT OUTSIDE UNIT | 22 KG |
| REFRIGERANT TYPE | R32 |
| DIMENSIONS W/H/D(INDOOR UNIT) | 705/193/265 ММ |
| DIMENSIONS W/H/D(OUTDOOR UNIT) | 700/544/245 ММ |
| WARRANTY | 60 MONTHS |
| EAN | 6932063876770 |
No documents were found for this product

English 

















