HAIER AS50S2SF1FA-WH/1U50KEFFRA-1
Code: 650482
Product is out of stock
| Brand | HAIER |
| MODEL | AS50S2SF1FA-WH/1U50KEFFRA-1 |
| CAPACITY COOLING (BTU/h) | 18000 BTU/h |
| CAPACITYCOOLING(NOMINAL) | 5.200 KW |
| CAPACITYHEATING(NOMINAL) | 6.000 KW |
| SEASONAL COEFFICIENT SEER | 7.2 |
| SEASONAL COEFFICIENT SCOP | 4.6 |
| POWERCONSUMPTIONCOOLING | 1.444 KW |
| POWERCONSHEATING | 1.500 KW |
| ENERGY CLASS COOLING | A++ |
| ENERGY CLASS HEATING | A++ |
| EFFICIENT IN HEATING MODE UPTO | -25 °C |
| BACTERIA KILLING FILTER | Yes |
| WI-FI | Yes |
| AUTO RESTART | Yes |
| NOISE LEV.INSIDE UNIT MIN/MAX | 28/57 dB |
| NOISE LEV.OUTSIDE UNIT | 63 dB |
| DEHUMIDIFICATION | 2 L/hr |
| UVC LAMP AGAINST VIRUSES AND B | Yes |
| SELFCL.STERILIZ.INDOOR UNIT | Yes |
| AIR CIRCULATION (M3/H) | 900 М3/Ч |
| WEIGHT INSIDE UNIT | 12 KG |
| WEIGHT OUTSIDE UNIT | 35 KG |
| REFRIGERANT TYPE | R32 |
| DIMENSIONS W/H/D(INDOOR UNIT) | 999/323/225 ММ |
| DIMENSIONS W/H/D(OUTDOOR UNIT) | 820/643/305 MM |
| COLOUR | БЯЛ |
| WEIGHT WITH PACKAGE | 53.500 kg |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| EAN | 6932063819807 |
No documents were found for this product

English 

















