КИЛИМ SUNNY KIDS SINTELON 120X170 СМ ДЕСЕН 08KRK 1K
Code: 242195
In stock
Short Description
- TYPE OF MAKING : МАШИННО ТЪКАН
- SIZE : 120X170 CM
- MATERIAL : ПОЛИПРОПИЛЕН
- HEIGHT : 12.00 мм
- DENSITY : 2000 g/m2
Shipping:
| Brand | SINTELON |
| MODEL | 120X170 СМ ДЕСЕН 08KRK 1K |
| COLLECTION | SUNNY KIDS |
| TYPE OF MAKING | МАШИННО ТЪКАН |
| SIZE | 120X170 CM |
| MATERIAL | ПОЛИПРОПИЛЕН |
| HEIGHT | 12.00 мм |
| DENSITY | 2000 g/m2 |
| DESIGN | 08KRK 1K |
| ADDITIONAL INFORMATION | 385 000 БОДА/М2 |
| EAN | 8605044874444 |
No documents were found for this product

English 















