КИЛИМ SAGA SINTELON 200X290 CM ДЕСЕН L 16ESK 1K
Code: 233375
In stock
Short Description
- TYPE OF MAKING : МАШИННО ТЪКАН
- SIZE : 200X290 CM
- MATERIAL : ПОЛИПРОПИЛЕН/ПОЛИЕСТЕР
- HEIGHT : 8.00 мм
- DENSITY : 2120 g/m2
Shipping:
See credit plans
from7.33 €
/
14.34лв.
Interest, fees and APR

10х19.40€
/
10х37.94лв.
| Brand | SINTELON |
| MODEL | 200X290 CM ДЕСЕН L 16ESK 1K |
| COLLECTION | SAGA |
| TYPE OF MAKING | МАШИННО ТЪКАН |
| SIZE | 200X290 CM |
| MATERIAL | ПОЛИПРОПИЛЕН/ПОЛИЕСТЕР |
| HEIGHT | 8.00 мм |
| DENSITY | 2120 g/m2 |
| DESIGN | L 16ESK 1K |
| ADDITIONAL INFORMATION | 336 000 БОДА/М2 |
| EAN | 8605044853142 |
No documents were found for this product

English 














