КИЛИМ SAGA SINTELON 160X230 CM ДЕСЕН L 03ESE 1K
Code: 233370
In stock
Short Description
- TYPE OF MAKING : МАШИННО ТЪКАН
- SIZE : 160X230 CM
- MATERIAL : ПОЛИПРОПИЛЕН/ПОЛИЕСТЕР
- HEIGHT : 8.00 мм
- DENSITY : 2120 g/m2
Shipping:
See credit plans
from4.42 €
/
8.64лв.
Interest, fees and APR

10х11.70€
/
10х22.88лв.
| Brand | SINTELON |
| MODEL | 160X230 CM ДЕСЕН L 03ESE 1K |
| COLLECTION | SAGA |
| TYPE OF MAKING | МАШИННО ТЪКАН |
| SIZE | 160X230 CM |
| MATERIAL | ПОЛИПРОПИЛЕН/ПОЛИЕСТЕР |
| HEIGHT | 8.00 мм |
| DENSITY | 2120 g/m2 |
| DESIGN | L 03ESE 1K |
| ADDITIONAL INFORMATION | 336 000 БОДА/М2 |
| EAN | 8605044851568 |
No documents were found for this product

English 














