КИЛИМ RABBIT 60X120 CM ЧЕРЕН
Code: 235765
In stock
Short Description
- SIZE : 60X120 CM
- MATERIAL : ПОЛИЕСТЕР
- HEIGHT : 20.00 мм
- DENSITY : 900 g/m2
- MATERIAL : ПОЛИЕСТЕР
- HEIGHT : 20.00 мм
- DENSITY : 900 g/m2
Shipping:
| MODEL | 60X120 CM ЧЕРЕН |
| COLLECTION | RABBIT |
| SIZE | 60X120 CM |
| MATERIAL | ПОЛИЕСТЕР |
| HEIGHT | 20.00 мм |
| DENSITY | 900 g/m2 |
| DESIGN | ЧЕРЕН |
| MODEL | 60X120 CM ЧЕРЕН |
| COLLECTION | RABBIT |
| SIZE | 60X120 CM |
| MATERIAL | ПОЛИЕСТЕР |
| HEIGHT | 20.00 мм |
| DENSITY | 900 g/m2 |
| DESIGN | ЧЕРЕН |
| EAN | 8594026566210 |
No documents were found for this product

English 
















